Перші кроки до успіху

      МЕДИЦИНА.

Передача закладів охорони здоров’я відбувається дуже боляче.  Посадові особи Високопільської РДА відмовлялися передавати у власність Кочубеївської сільської ради ОТГ бюджетних установ охорони здоров’я, через нібито  відсутність у сільської ради ОТГ ліцензії на надання медичних послуг .  Сільським головою Дударь І.І. було написано листи на ім’я президента, прем’єр-міністра України , голови Херсонської ОДА, народного депутата України Дерев’янко Ю. з проханням посприяти  якнайшвидшому вирішенню даного питання. Про те що представники адмінресурсу чинять тиск на новостворену Кочубеївську ОТГ заявив на брифінгу у Верховній Раді народний  депутат від партії «ВОЛЯ» Ю.Б. Дерев’янко. Після чого справа зрушила з місця. Станом на 15 січня 2016 року рішенням ІІІ сесії VII скликання утворено юридичну особу, комунальний заклад «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги», Кочубеївської об’єднаної територіальної громади  Херсонської області на базі частини майна комунального закладу Кочубеївська амбулаторія ЗПСМ, що є спільною власністю Кочубеївської об’єднаної громади. Затверджено статут та структура КЗ «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги». На посаду головного лікаря призначено Величко Віру Володимирівну. Юридичну особу КЗ «Кочубеївський центр первинної медичної допомоги» зареєстровано 29 грудня 2015 року. Підписано акти прийому-передачі основних засобів, але проблемним залишається  питання передачі працівників.  Для вирішення даного питання сільський голова Дударь І.І. 15 січня 2016 року зустрівся з директором Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА-Короленком В.М.  На зустрічі також були присутні голова районної ради Овчарук С.В.,головний лікар Високопільської ЦРЛ Литвин П.Ю., головний лікар ЦПМСД Корнієнко Н.М. Після бурхливих дискусій все ж таки були знайдені шляхи позитивного вирішення даного питання.

       ОСВІТА.

Рішенням ІІІ сесії VII скликання, від 28 грудня 2015 року прийнято на баланс Кочубеївської сільської ради ОТГ заклади освіти, розташовані на території нашої громади. Також проведено передачу майна та трудових книжок працівників цих закладів. 14 січня 2016 року зареєстровано юридичну особу-відділ освіти Кочубеївської сільської ради ОТГ Херсонської області. Начальником ВО призначено Іванюк К.А., спеціалістом ВО-Кислу Т.В., в.о.головного бухгалтера ВО-Курячу О.В. 15 січня 2016 року сільським головою, начальником та спеціалістом відділу освіти було здійснено робочу поїздку до м.Херсона на зустріч з начальником управління освіти та науки Херсонської ОДА Криницьким Є.А., для отримання методичної допомоги по якісній організації роботи новоутвореного відділу освіти. Вирішується питання реєстрації статутів ЗНЗ.

 

Проект Кочубеївського центру надання адміністративних послуг – один з кращих серед об`єднаних територіальних громад країни.

        Протягом грудня 2015 року представниками громади спільно з експертами Херсонського Офісу реформ був підготовлений проект на участь у відкритому конкурсі щодо створення Центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) в нових об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). За підсумками першого етапу конкурсу з 103 заявок від ОТГ України було відібрано лише 28, серед яких і Кочубеївська сільська ОТГ. Для подальшого проведення конкурсу 12 січня 2016 року в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України відбулася методична нарада та навчальний семінар з питань утворення ЦНАПів в ОТГ, на яку був запрошений сільський голова Дударь І.І. Захід проводився за участі Віце-прем’єр-міністра України-міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ  Геннадія Зубка, першого заступника міністра регіонального розвитку В’ячеслава Негоди, експертів Міністерства та спільно з Проектом німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України». Як пояснив Геннадій Зубко, Мінрегіон відібрав найкращі проекти створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах. Вони стануть прототипом для ЦНАПів по всій Україні. Єдиний центр дозволить громадянам за кілька годин отримати необхідний документ, довідку чи зареєструвати бізнес. За його словами, це наближає послуги до людей і робить їх життя більш комфортним. «Видача посвідчень про народження дитини, паспортів, реєстрація шлюбів, видача ліцензій чи реєстрація бізнесу, дозволи на будівництво чи оренда землі – все це відтепер повноваження місцевої влади. Однак держава вимагає якості надання послуг, і буде контролювати це», – наголосив він. Користуючись можливістю Іван Іванович озвучив всі недоліки   отримання адміністративних послуг мешканцями нашої громади в Високопільському ЦНАПі та чому конкурсна комісія має обрати саме нашу громаду для створення ЦНАПу. Також з сільським головами ОТГ було проведено індивідуальні консультації щодо створення більш детальних описових проектів для участі у другому етапі конкурсу, результатом якого стане рішення щодо фінансування створення 10 взірцевих ЦНАПів на території України за рахунок коштів компанії GIZ.   Об’єднана територіальна громада-переможець може розраховувати на фінансову підтримку  в розмірі 500,0 тис.грн. на проведення ремонтно-будівельних робіт та закупівлю необхідного обладнання й меблів, а також на організаційно-методичну допомогу стосовно облаштування нового ЦНАПу відповідно вимог діючого законодавства, встановлення необхідного програмного забезпечення та навчання персоналу.

Працює архівний відділ   

        Розпочав свою роботу архівний відділ виконавчого комітету Кочубеївської сільської ради ОТГ, який знаходиться в приміщенні Орлівської сільської ради. Завідуюча відділом Яцюра Любов Василівна. Громадяни за отриманням інформації можуть звертатися за таким номером телефона: 098-43-35-402.

Вибори старост

В грудні 2015 року в  селах Кам’янка, Свободне, Краснівка пройшли вибори старости. Із трьох кандидатур з мінімальною перевагою перемогла Сусла Інна Константинівна. Вітаємо її з обранням на цю відповідальну посаду.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s